Fritz Smedberg oljemålning

198830

SMEDBERG, Fritz (1900-1977): "Höstkväll", Furuberg, Bjuråker, signerad och daterad Smedberg -53, olja på pannå, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Fritz Smedberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

868419
2013-08-14 20:08:40

2013-08-21 kl 18:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.