Bo Larsson oljemålning

198824

LARSSON, Bo (född 1945): "Gråskär II", signerad och daterad atergo Bo Larsson 1990, olja på duk, 174x190 cm, utställningsetikett Borås Konstmuseum 1990

Konst, Måleri

Visas på begäran

Bo Larsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

873697
2013-08-19 20:57:17
7 000

2013-08-22 kl 13:24
Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.