Lornjett 18 k guld

198811

LORNJETT, 18 k guld, Stockholm 1800-tal, otydliga stämplar, total vikt ca 13,5 g

Lagningar

Guld/Smycken

Kundcenter

Lornjett 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
876229
1 700
868288
1 600
876061
868288
1 400
876057
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.