Mikael Kihlman etsning

198790

KIHLMAN, Mikael (född 1953): "Very Wet Street," signerad och numrerad Mikael Kihlman 16/50, etsning, 49x39 cm; oramad

Rum 9

Mikael Kihlman etsning
Budhistorik (2 bud)

875291
875166

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.