Lennart Bernadotte fotografi

198789

BERNADOTTE, Lennart (1909-2004): Löv, signerad och numrerad Lennart Bernadotte 14/100, makrofotografi

Konst, Fotografi

Fack 16

Lennart Bernadotte fotografi
Budhistorik (3 bud)

874176
873844
873443

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.