Tadeusz Michal Siara

198787

SIARA, Tadeusz Michal (Polen 1941): (10) grafiska blad, samtliga signerade, daterade -73 till -76, etsningar, varierande bildyta ca 48x35 cm; samtliga oramade

Hanteringsveck

Rum 9

Tadeusz Michal Siara

Budhistorik (13 bud)
875361
850
875305
875360
750
875305
700
875194
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.