Åke Johansson kopparstick

198785

JOHANSSON, Åke (född 1948): Idiot wind, 1997, signerad och numrerad Åke Johansson 26/100, kopparstick, 42x32, bladstorlek 65x50 cm; oramad

Rum 9

Åke Johansson kopparstick
Budhistorik (4 bud)

874999
450
870372
869414
868827

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.