Per Ekström oljemålning

198783

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Skymningsljus, signerad P Ekström, olja på duk, daterad a tergo 1905, 64x84 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Per Ekström oljemålning

Budhistorik (15 bud)
874621
14 000
874619
13 500
871645
13 000
870584
11 500
867621
11 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.