Tor Bjurström oljemålning

198781

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Komposition, signerad Bjurström, olja på duk, 54x66 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Tor Bjurström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
874272
9 600
874270
9 400
870969
8 200
870157
5 200
868741

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.