Helge Johansson oljemålning

198778

JOHANSSON, Helge (1886-1926): "Hälsingland", signerad o daterad Helge Johansson 1914, olja på duk, 43x60 cm

Smärre färgbortfall och krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 10

Helge Johansson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
876348
1 900
870119
1 800
876347
1 700
870119
1 600
876345

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.