P.G. Thelander kolorerad etsning

198777

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Sköldpadda I, 1983, signerad P.G. Thelander épreuve d'artiste, etsning handkolorerad med tempera, 59x78,5 cm, litteratur: Haskel 191, état II; oramad

Rum 9

Budhistorik (10 bud)
876829
876827
3 800
876688
3 600
876658
3 400
875908
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.