Helge Johansson oljemålning

198773

JOHANSSON, Helge (1886-1926): "Min dotter", signerad o daterad Helge Johansson Frankrike 1925, olja på duk, 38x28 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Helge Johansson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
875773
6 200
875747
6 000
875747
5 800
875701
5 600
875701
5 400

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.