Axel Kargel oljemålning

198772

KARGEL, Axel (1896-1971): Ölandsmotiv, signerad A Kargel, olja på duk uppfodrad på pannå, 30x43 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Axel Kargel oljemålning

Budhistorik (7 bud)
875583
4 600
875381
4 400
874410
4 200
871932
871197
950

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.