Carl Abraham Rothsten oljemålning

198770

ROTHSTEN, Carl Abraham (1826-1877): Insjölandskap med fikande sällskap, signerad och daterad 1870, olja på duk, 45x58 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
875320
874944
872933
1 700
869838
1 600
869837

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.