Olle Bonniér färgserigrafi

198768

BONNIÉR, Olle (född 1925): Rymdkomposition, signerad och numrerad O. Bonnier 293/320, färgserigrafi, 38x53 cm; oramad

Rum 9

Olle Bonniér färgserigrafi
Budhistorik (11 bud)
872453
750
874776
750
872453
700
870221
650
871759
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.