Klaffbord i björk

198766

KLAFFBORD, med centralfot, björk, Karl Johanstil, höjd 70,5, total längd 119x60 cm

Ytskador, slitage

Rum 12

Klaffbord i björk

Budhistorik

2013-08-21 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.