Taburett i björk Karl Johan

198760

TABURETT, 1800-tal, Karl Johan, björk

Slitage, skador

Rum 1

Taburett i björk Karl Johan

Budhistorik (20 bud)
876014
1 700
875971
1 600
868417
868417
1 400
875970
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.