Väggpendyl gustaviansk

198751

VÄGGPENDYL, gustaviansk, urtavlan märkt Ernst Stockholm (Petter Ernst 1714-84), skuren dekor, förgylld, höjd 95 cm

Lagningar, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendyl finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 4

Väggpendyl gustaviansk

Budhistorik (11 bud)
875881
5 200
875868
4 800
875846
4 200
873734
872423
3 800

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.