Spegel sengustaviansk

198749

SPEGEL, sengustaviansk, delvis förgylld, dekorelement i bemålad gips, 165x66 cm

Gips med lagningar

Speglar

Rum 11

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (9 bud)
875718
7 200
875717
7 000
875714
6 200
875623
5 600
875621
5 400

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.