Skrivbord nyrokoko

198748

SKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, höjd 109, 118x67 cm

Nyckel saknas, sprickor, fanérskador

Rum 9

Skrivbord nyrokoko

Budhistorik (3 bud)

875139
872395
600
871102

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.