Snedklaffsekretär sengustaviansk

198746

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets början, sengustaviansk, fanérad i alm, intarsiadekor av solfjädrar, 109, 99x46 cm

Fanérskador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel samt knopp finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Budhistorik (12 bud)
875955
2 400
875891
875954
875891
875915
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.