Vas cloisonné Kina

198717

VAS, cloisonné, Kina, 1900-tal, motiv med hundar och blommor, höjd 45,5 cm

Fotring med bucklor

Orientaliskt, Porslin

Rum 14

Vas cloisonné Kina

Budhistorik (6 bud)
874447
874446
874444
872311
870920

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.