Grafiska blad Edward Hulme

198714

GRAFISKA BLAD, 6 st, Familiar Garden Flowers, F. Edward Hulme, 1800-talets andra hälft, litografier, ca 18x11 cm vardera

Fack 11

Grafiska blad Edward Hulme

Budhistorik (18 bud)
873737
1 300
872936
873736
872936
873735
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.