Spegel i senempire

198711

SPEGEL, senempire, dekor delvis träskuren och pastellage, förgylld med polerat guld och slagmetall, höjd 144x67 cm

Skador, lagningar

Speglar

Rum 13

Spegel i senempire
Budhistorik (1 bud)

866687
2013-08-13 11:34:14

2013-08-20 kl 22:30
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.