Bastuba

198710

BASTUBA, 1900-tal, mässing, längd ca 97 cm

Bucklor

Diverse

Rum 4

Bastuba

Budhistorik (26 bud)
874902
1 800
874899
1 700
874897
1 600
874890
874888
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.