Spelbord England 1800-tal

198707

SPELBORD, 1800-tal, England, mahognyfanér, höjd 77, 84x42 cm, utvikt diameter 84 cm

Smärre slitage, fanérsprickor, enstaka lagning

Rum 13

Spelbord England 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
874832
3 200
874721
874831
874721
2 800
874706
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.