Damskrivbord mahognyfanér England

198703

DAMSKRIVBORD, mahognyfanér, England, George III, tidigt 1800-tal, höjd 70, 80x48 cm

Ytslitage, spricka i en lådas innerrede

Rum 1

Budhistorik (21 bud)
873479
1 600
873409
873478
1 400
873409
1 300
873476

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.