Chiffonjé 1800-tal

198702

CHIFFONJÉ/SKRIVBYRÅ, 1800-tal, fanérad i björk, bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 103, 107x50 cm, nycklar finns

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta på Utlämningen

Rum 1

Chiffonjé 1800-tal

Budhistorik (35 bud)
874588
3 200
874587
874584
2 800
874561
2 600
874583
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.