Alexandre Fassianos färglitografi

198694

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Cyklist, signerad A Fassianos, 17/70, färglitografi, 65x48 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (8 bud)
874600
874366
1 400
874138
1 300
874138
867593

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.