Alexandre Fassianos färglitografi

198691

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Ur Nobel Prize Portfolio, färglitografi, 1974, signerad och numrerad A. Fassianos 16/100, 67x53 cm

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
874896
1 800
874827
1 700
874367
1 600
874143
866515

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.