Pottskåp

198681

POTTSKÅP, med rottingfront, 1900-tal, höjd 73, 46x40 cm

Skador

Rum 14

Pottskåp

Budhistorik (2 bud)

874843
868315

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.