Spelbord månformat

198674

SPELBORD, 1800-talets början, sarg med låda, fanerat med mahogny , höjd 78, 90x44cm

Sador, lagningar

Rum 1

Spelbord månformat

Budhistorik (5 bud)
874500
1 700
874461
1 600
873795
873793
873149
600

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.