Fällbord 1800-tal

198667

FÄLLBORD, 1800-tal, bonad björk, höjd 68 cm, skivan 81x79 cm

Skador och lagningar, kortad

Rum 3

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

874625
874623
873864

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.