Kråsnål hänge kors

198666

KRÅSNÅL, 18 k guld, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1926, HÄNGE, 18 k guld, mynt med pålödd ögla daterat 1786, HYGIENVERKTYG, delvis förgylld, utfällbar tandpetare samt örslev, KORS, underhaltigt guld, märkt souvenir, totalvikt exklusive hygienverktyg ca 5,7 g

Kråsnål saknas stopper, kors med skador/hål

Guld/Smycken

Kundcenter

Kråsnål hänge kors

Budhistorik (14 bud)
873582
4 400
866760
4 200
873581
866760
3 800
873521
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.