Fällbord i bonad björk

198664

FÄLLBORD, 1800-tal, bonad björk, höjd 75 cm, skivan 42x41cm

Skador och lagningar

Rum 2

Fällbord i bonad björk

Budhistorik (7 bud)
874543
872585
950
872585
550
874313
500
872585
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.