Vas Kina

198657

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor med fåglar, dekorhänklar, höjd 57 cm

Nagg samt spricka vid mynning

Orientaliskt, Porslin

Monter 4

Vas Kina

Budhistorik (5 bud)
873040
500
872465
450
871147
869764
866464

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.