Carsten Engström oljemålning

198656

ENGSTRÖM, Carsten (1941-2003): Komposition med måsar vid kust, signerad Engström, olja på duk, 82x130 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 15

Carsten Engström oljemålning
Budhistorik (8 bud)
874835
600
874494
550
872205
500
874493
500
872205
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.