Erik Chambert gouache

198648

CHAMBERT, Erik (1902-1988): Komposition, signerad och daterad Erik Chambert 1950, gouache, 45x37 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Erik Chambert gouache

Budhistorik (7 bud)
884465
7 000
884457
6 200
884455
5 600
884454
4 200
884453
3 400

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.