Keramiktavla Gustavsberg

198643

KERAMIKTAVLA, Britt Louise Sundell Gustavsberg, motiv av Farsta Gård, nummer 6/100, signerad och daterad B Sundell 80, mått med ram 38x47 cm

Keramik/Porslin

Fack 17

Keramiktavla Gustavsberg
Budhistorik

2013-08-19 kl 14:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.