Åke Axelsson Waxholmaren 1 par

198642

KARMSTOLAR, 1 par, modell "Waxholmaren", design Åke Axelsson för Gärsnäs, 1900-talets andra hälft, svartlackerade

Smärre fanersläpp

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
873322
3 200
873213
872592
871515
868860

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.