Alexander Wilhelms oljemålning

198641

WILHELMS, Alexander (1886-1975): Segelfartyg söker hamn i natten, signerad Wilhelms, olja på pannå, 18x23 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik

2013-08-19 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.