Oidentifierad konstnär oljemålning

198637

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Hönsgården, monogramsignerad MÅ?, olja på duk, 13x18 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (33 bud)
873418
873419
3 800
873418
3 600
873417
3 400
873413
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.