Michal Tadeusz Siara grafik

198636

SIARA, Tadeusz Michal (Polen 1941): (4) grafiska blad, samtliga signerade, daterade -72, -79, -81, och -82, etsningar, varierande bildyta från 44x31 till 49x36 cm, samtliga oramade

Rum 9

Michal Tadeusz Siara grafik

Budhistorik (1 bud)

873350
2013-08-19 14:51:15

2013-08-19 kl 20:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.