Fartygsmodell

198633

FARTYGSMODELL av brigg, 18/1900-tal, höjd 55, totallängd 69 cm

Skador, stativ saknas

Nautica/Technica

Rum 7

Fartygsmodell

Budhistorik (12 bud)
873346
1 900
872176
1 800
873345
1 700
872176
1 600
871534

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.