Tadeusz Michal Siara grafik i mapp

198629

SIARA, Tadeusz Michal (Polen 1941): (4) grafiska blad, samtliga signerade, daterade -73 till -76, etsningar, varierande bildyta från 44x31 till 49x36 cm, samtliga oramade

Rum 9

Budhistorik

2013-08-19 kl 14:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.