Kolonn gustaviansk stil

198621

KOLONN, 1800-tal, gustaviansk stil, kannelerad dekor, vitmålad och bronserad, höjd 105 cm

Ytslitage

Möbler, Diverse

Rum 13

Kolonn gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
874714
2 600
874726
2 600
874714
2 400
874717
874714

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.