Konsolbord rokokostil

198614

KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal, träskuren dekor, förgyllt, med stenskiva, höjd 78, 77x35 cm

Senare stenskiva, lagningar, färgbortfall

Rum 3

Konsolbord rokokostil

Budhistorik (3 bud)

866529
1 700
874380
1 600
866529

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.