Chiffonjé

198612

CHIFFONJÉ, 1800-tal, björk, nyckelbussningar i ben, bakomliggande inredning i form av bl a lådor, höjd 129, 119x45 cm, nycklar finns

Skador, ett lås saknas i bakomliggande skåp, lös del till nyckelbussning medföljer

Rum 2

Chiffonjé

Budhistorik (4 bud)

873237
872821
500
872816
450
868424

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.