Curt Thorsjö

198611

THORSJÖ, Curt (född 1922): "Stående flicka", brons, signerad och numrerad 3/6, höjd ca 107 cm

Konst, Skulptur

Rum 9

Curt Thorsjö

Budhistorik (11 bud)
874841
7 600
874840
7 400
874839
7 200
874838
7 000
874836
6 800

Slutpris SEK:
7 600
725 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.