Chiffonjé 1800-talets andra hälft

198605

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd 133, 115x52 cm

3 lösa brickor medföljer, listdelar saknas, 1 nyckelbricka saknas, fanérskador, en låda låst

Ändringar/tillägg
Nyckel samt nyckelbrickor finns att avhämta vid Utlämningen, nyckeln fungerar till 3 lådor

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

874672
2013-08-20 19:48:45

2013-08-20 kl 21:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.